باورزش الکترونیکی ای اِم اِس آشنایی ندارید؟

تناسب اندام با دستگاه EMS

 

مدرن ترین روش تمرین دردنیا که با ارسال پالس های الکتریکی (با فرکانس و جریان پایین و غیرمضر برای بدن)به عضلات باعث تحریک و برانگیختن عضله میشود با استفاده از این روش میتوانید تمامی فیبرهای عضلات خودرا هنگام ورزش فعال کنید که منجر به نتیاج قابل توجهی در افزایش حجم عضله های بدن و همچنین مصرف کالری بسیار زیادی در زمان کوتاهی میگردد

1
بیش از ۲۰ الکترود

۲۰ الکترود مرطوب و ارسال مستقیم پالس های اثر گذار به عضلات شخص

2
تسمه های VELCRO

با ۴ تسمه ولکرو شمارا از مناسب بودن بهینه و توسعه مطمن تر میکنیم. ویژن در دوسایز متفاوت موجود است.

3
کمربند شکمی یکپارچه

ناحیه کمر جزئیات محسوب میشود . با کمربند یکپارچه و نصب در چندثانیه

4
سیستم قدرت محور

-باکس کنترل ویژن

-کوچک و سبک

-تامین منبع انرژی از باتری

-دارای چراغ های نشانگر

-مستقر در حالت ارگونومیک

-اتصال به صورت آهن ربا

5
آی پد اجراکننده ویژن بادی

نرم افزار از پیش نصب شده body Q-key

۳۲برنامه تمرینی

عملکرد سیستم بلوتوث حدودا تا فاصله ۱۰۰ متری

تمرین دادن به یک تا هشت فرد به طور هم زمان

داخل دستگاه های ویژن بادی تهران فیت کلاب کاوش کنید

کنترل پالس الکترونیک

در سری جدید دستگاه های EMS وارد شده و تجهیز شده توسط تهران فیت کلاب علاوه بدون سیم بودن دستگاه ویژن  به ما امکان قطع و یا تنظیم مقدار پالس در نواحی دلخواه را میدهد.

این امر سبب میشود تا از افرادی که دچار بیماری قلب , صرع , و یا وجود پلاتین و …. مشکلی پیش نیاید و به صورت کنترل شده برای  تمامی علاقمندان بدون هیچ گونه محدودیتی  امکان پذیر است

چربی سوزی مثل موشک

شما با یک عمل جراحی بدون عوارض تمیز هم نمیتوانید در یک جلسه به اندازه سه جلسه ورزش طبیعی کالری بسوزونید و این اطمینان رو حاصل کنید که هیچ اسکارف یا نشانه ای از جراحی  باقی نماند .

با سیستم ای ام اس وایرلس که به شما قابلیت کنترل پالس های الکتریکی را بدهد به ازای هر ۲۰ دقیقه استفاده از دستگاه EMS vision bodyشما معادل ۱ساعت الی ۳ ساعت ورزش طبیعی و نرمال  رو برای عضلات اندامتان رقم میزنید .

به عبارتی دقیق تر میتوان گفت با هر بیست دقیقه کارکرد شما بیش از ۷۰۰ کالری چربی را میسوزانید به طور کامل و بدون بازگشت

سیستم وایرلس  برد ۱۰۰ متر

برای اولین بار در ایران سیستم وایرلس EMS را برای متقاضیان این روش مهیا کرده ایم تا محدودیت تمرین های ورزشی را حذف کنیم .

قطعا شمایی که با سیستم ای ام اس قدیمی که با اتصال سیم و کابل های متعددی به دستگاه و بدن شما شروع به فعالیت میکند آشنایی دارید اما محدودیت های از جمله تمرین های حرکتی و  فضای محدود به کابل ها رو برای شما ایجاد میکنه که باعث بروز بسیاری از مشکلات و درنتیجه افزایش ضریب خطا و اتلاف زمانی برای ورزشکار میشود.

ما با تکنولوژی وایرلس موجود در دستگاه های ویژن بادی  (vision body)  این محدودیت هارا کنارزده و صاحب سبک در روش ها و برنامه تمرینی که توسط پزشکین و کارشناسان تغذیه و تناسب اندام این مجموعه برنامه ریزی شده است در اختیار علاقمندان EMS و مشتاقان این تکنولوژی به ارمغان می آوریم

این را جدی بگیرید

دستگاه ها و روش ها متعددی در سیستم EMS وجود دارد که در گروه ورزش و تناسب اندام جای میگرند.

اما روش و دستگاهی که  تهران فیت کلاب مورد استفاده قرارمیدهد . در فیلد پزشکی و کاملا عملی با حضور پزشک فوق تخصص + کارشناس تغذیه + مربی مجرب و تیم مانیتورینگ لحظه به لحظه وضعیت بیمار از میزان فشار خون و مقداری کالری که در هردقیقه میسوزانید.

دیگر از روش های خیس کردن بدن و … خبری نیست زیرا دستگاه ویژن بادی از آخرین تکنولوژی با ۲۰ الکترود مرطوب و آنالیز گام به گام حرکات شما و میزان بازدهی در هر دقیقه که توس پزشک نظارت و مدیریت میشود.

چرا روش EMS سریعترین و بهترین تکنیک برای لاغری است؟

۲۰ دقیقه ورزش سبک = ۲,۵ ساعت ورزش سنگین حرفه ای

دیگر جراحی یا دستگاه های لاغری برای تناسب اندام با عوارض کم و بیش را کنار بگذارید

طبیعی ورزش کنید اما با سرعت غیرطبیعی لاغرشوید

وقت طلاست ; وقت خودرا با ویژن بادی سرمایه گذاری کنید

نمیدانم EMS چه معنایی دارد؟!

برای شما شرح میدهیم که چگونه با روش EMS تکنولوژی تقویت عضلات توسط پالس های الکترونیکی به تناسب اندام دلخواهتان دست یابید.

من با این روش کاملا آشناهستم  . تفاوت دستگاه و روش شما در چیست؟

سیستم ویژن بادی راحتی دراستفاده از سیستم EMS راهم برای مربی و هم برای فردی که تمرینات را انجام می دهد تضمین میکند . این سیستم همچنین در زمان صرفه جویی میکند تا مربی بتواند به صورت کامل بر روی شخصی که تمرینات را انجام میدهد و ورزشکار نیز برروی تمرینات خود متمرکز شوند.

با استفاده از ویژن بادی بهره بردن از تمامی این خصیصه ها بی درنگ آغاز میشود . نیازی نیست تا شما جلیقه های استفاده شده را بپوشید, هرگونه الکترودی  اتصال کنید و حتی نیازی به خیس بودن بدنتان هم نیست , درواقع میتوان گفت هیچ نیازی به مراحل تنظیم سنتی وجود ندارد

ماساژ و ریکاوری


ریکاوری عضلات شما امر بسیار مهمی است تا آمادگی لازم جهت چربی سوزی و عضله سازی را مهیا کند . ماساژ یک روش ایده آل برای پاکسازی و آرامش عضلات پس از یک تمرین شدید است

چربی سوزی

برنامه چربی سوزی (FAT BURNING) ترکیبی از تحریک عضلات و متابولیسم توسط الکترود است و در نتیجه باعث افزایش چربی سوزی می شود. تداوم جلسات ۲۰ دقیقه ای باعث میشود که مقدار چربی سوزی شما به حالت توربو تبدیل میشود.

تمرینات هوازی


برنامه تمرین های هوازی و ترکیبی زیرنظر اساتید مجرب سطح استقامت و افزایش سرعت چربی سوزی را که پایه ای برای برنامه های آموزشی بعدی است.
برنامه ۱۵-۲۰دقیقه ای برای لاغری بدون بازگشت و تناسب اندام برای شما تدارک دیده ایم

درتهران فیت کلاب EMS با آخرین دستگاه های وایرلس حرکتی و برنامه های نظارتی لحظه به لحظه کنترل میشود . به شما این اطمینان

را میدهیم که ورزشی هدفمند را در ۲۰ دقیقه با نظارت دائمی پزشک متخصص و کارشناسان برای شما به ارمغان می آوریم

نمونه ورزش با EMS — Visionbody

EMS بی سیم یا با سیم چه اهمیتی دارد؟

VisionBody فناروی تناسب اندام EMS وایرلس رابا آریا تجربه کنید


توضیحات و مفاهیم EMS قدیمی را کناربزنید. ما با حذف کابل و جایگزینی آن با بروزتریم فناوری بلوتوث بیسیم فعالیت را آغاز کردیم . این امر موجب آزادی عمل بیشتر در فضای آموزش , چه در محیط داخل و چه خارح از منزل شده است. برای این کار ما الکترود های پیشرفته ای را به کمک متخصصین پزشکی و مهندسین نرم افزار کامپیوتری دچار تحولی نو کرده ایم . بنابراین شما نیازی به خیس شدن در حین تمرین ندارد. اگر دچار تردید هستید که این دستگاه چگونه کار میکند باید نگاهی موشکافانه تر به سری جدید Vision Body PRO بیندازید.

ویژن بادی از ۳ تقویت کننده نرم افزاری Duty Cycle Variation , Wave from و BodyQKey بهره میگیرد. این تقویت کننده ها به شما کمک میکند تا کنترل هوشمندانه بر عملکرد ورزشی خود و نتایح بدست آمده را بررسی کنید . با Visionbody قدم در بهشت electronic muscle stimulation (EMS( بگذارید .

قدرتمند VISIONBODY

لباس ویژن بادی مانند دستکش متناسب است: بدون کابل , بدون مرطوب کننده و حداکثر آزادی حرکت فردی در فضاهای بسته و باز

هنگامی که این لباس را میپوشید پس از تنظیم پالس های الکترونیکی ساطع از الکترود به میزان دلخواه در ناحیه که ما برای شما تعریف میکنیم همان دقایق اولیه رشد عضلاتان را احساس خواهید کرد.

جعبه کنترل ویژن

قلب سیستم فرکانسهای ویژن بصورت بولوتوث با برد ۱۰۰ متر به شما امکان تنظیم فرکانسهای کم و زیاد را میدهد . با تلفیق حداثر تاثیر پالس ها با حرکات تمرین های ورزشی خودرا به صورت پویا با مربی تطبیق دهید . 

نبض اطلاعات بدن شما وابسته به پذیرش اعصاب شماست تا این اطلاعات منتقل شود.

VisionPad

کنترل فرمان

آیپد ویژن مرکز فرمان لباس است که برای شما اطلاعات لحظه به لحظه اندام و رشد عضلات نواحی مختلف را بررسی میکند. درحال حاضر با ۳۲ برنامه آموزشی و گزینه های ترکیبی EMS فرد رابرای یک تمرین در سطح ورزش المپیک آماده میکند.

از جمله اتصال بسیم Bluetooth با رابط بصری لمسی تناسب اندام روش هوشمندانه ای را تجربه کنید.

بهتر است شماهم بدانید

ما از ورزشکار عزیزکشورمان در رشته کشتی فرهنگی دعوت کردیم تا درکنار جناب احمدی که سابقه هیچ گونه فعالیت ورزشی نداشتند یک جلسه تمرین داشته باشیم

نتایج بدست آمده از این آزمایش را باهم بررسی میکنیم

سایر برند ها و نسل قدیم EMS

ازنظر عملکرد و ارگونومی ساخت دستگاها بایکدیگر متفاوت اند

 

در ابتدا اشاره میکنیم به کابل اتصال بین لباس و دستگاه که از ۲ متر متغییر است.

 

عدم اتصال به صورت بیسیم ؟! نبود این سیتم در انعطاف حرکات ورزشی و تغییرات حالت به مشکل برمیخورید

 

عدم کنترل پالس های الکتریکی / شما نمیتوانید میزان ارتعاش را کم یا به کل قطع نمایید

 

نبود دانش کافی و تاییدیه های پزشکی و فدراسیون ورزشی برای مربیان و دستگاه ای ام اس

 

آنالیز ضعیف که تنها به موارد انگشت شماری میتوان اشاره کرد

 

لباس های خشک با مایع مرطوب کننده بدن / منجربه افزایش وزن اضافی دستگاه + عدم استریل و نظافت صحیح لباس

 

پوشش غیر صحیح و طراحی نامناسب لباس / که در وزن ها و سایزهای متفاوت عملکرد خوبی ندارند

VisionBody

 

 

لزومی ندارد که بدنتان مرطوب یا خیس باشد چون»ویژن از الکترود های مرطوب و پالس های الکترونیکی اطلاعات مورد نیاز را بدست می آورد.

 

سیستم Bluetooth با برد ۱۰۰ متر به شما این امکان را میدهد که در هر مرحله از تمرین جابجا شوید یا حرکات ناگهانی و قدرتی Super را بدون وقفه یا تنظیم هیچ کابلی ادامه دهید.

 

لاغری در ۲۰ دقیقه و عضله سازی و فرم دهی ماهیچه ها همزمان

 

تنظیم شدت پالس های الکتریکی در نواحی دلخواه شما و انقباض غیرارادی عضلات بدون افت انرژی و خستگی ماهیچه ها

 

تمرینات مدیتیشن و یوگا را بیش از ۸۰% بهبود میبخشد

 

فیزیوتراپی و درمان مفصل ها , صدمات ناشی از حادثه های شدید که به ستون فقرات کمر و … وارد آمده را میتوان با تنظیم این پالس ها و پزشک متخصص بهبود بخشید

تمرین های هوازی بدون محدودیت

کاهش ضریب خطا در حرکات تمرین  . تمرکز فیت کلاب بر انتقال فشار روی تمامی عضلات و اندام های حرکتی بدن میباشد

 بدنسازی و فیتنس حرفه ای

بازدهی هر ۱ جلسه برابر با ۳ جلسه تمرین عادی است

تردمیل یا پیاده روی کنید

بازدهی در هر ۲۰ دقیقه برابر ۲ ساعت دو  قدرتی

مدیتیشن , یوگا یا تایچی …

حداقل بازدهی ۳ برابر بیشتر از حالت عادی
مانیتورینگ هوشمند عضلات و اندام حرکتی

واکنش هر  اندام عضلانی به حرکت ورزشی را مورد بررسی قرار میدهیم

آیا شما میتوانید میانگین هر ست تمرین را بسنجید تا بفهمید چه مقدار کالری مصرف کردید ؟ در طول ورزش دریچه های عروقی و قلبی شما چه مقدار فشاری را تحمل میکند؟ و تاثیر این تمرین را به طور میانگین محاسبه کنید؟

من به شما میگویم خیر , حتی نزدیک به میانگین این اطلاعات هم نمیتوانید دست یابید .  از صحت این سخن کاملا مطمن هستیم زیرا تنها با تکنولوژی EMS وایرلس و مانیتورینگ حرفه ای با ۳۲ برنامه کاربری با نظارت پزشک فیزیولوژی و کارشناس سلامت و تغذیه این اطلاعات را به مقدار دقیق با الگوریتم های مهندسی نرم افزار و معادلات اساسی علمی و پزشکی به این آمار دقیق دست میابیم تا شمارابرای جلسات بعدی به صورت کاملا هدفمند مدیریت و احرا کنیم

لاغری سریع با EMS چه مزیتی دارد؟

این روش مزایای فوق العاده ای دارد که حتی ورزشکاران حرفه ای کشور ایرانمان نیز درحال حاضر با تکنیک ای ام اس به تقویت و رشد مهارت های ورزشی خود به سرعت پیش میروند:

۱٫این روش منجر به کاهش سرعت لاغری میشود و برای مرحله عضله سازی شمارا آماده میکند.

۲٫مراجعین فرم دهی و عضله سازی با این دستگاه EMS به حداکثر پتانسیل و سرعت در فیتنس و فرم دهی ماهیچه ها دست خواهند یافت

۳٫این روش در فیزیوتراپی و درمان مفاصل و ستون فقرات به کارمیرود. افرادی که بعد از یک حادثه دچاد آسیب دیدگی شدید شده اند با این دستگاه تحت درمان قرارگرفته و ورزش با این روش هرروز به روند بهبودی آسیب دیدگی کمک میکند و دیگر از فشار های تمرین به حالت آسیب دیدگی باز نخواهد گشت.

۴٫از دیگر مزیت های ای ام اس میتوان به

آیا پالس های الکتریکی برای بدن مضر است؟

نه تمرین یا درمان با تحریک فرکانس های الکترونیک ضعیف هیچ ضرری برای بدن ندارد . چون!

ماهیچه های بدن به طور مداوم توسط جریان الکتریکی درونی به حرکت واداشته میشوند . این دستگاه با پالس الکتریکی قابل کنترل

کیفیت و شدت این میدان انرژی درونی را بهبود میبخشد  بنابراین شوک اضافی به بدن وارد نشده و خستگی و تمرین زدگی را تا ۸۰% کاهش میدهد

آیا تمرینات ems ای ام اس خطرناک است یا عوارض جانبی دارد؟

خیر این روش به هیچ وجه خطرناک نبوده است. تکنیک ای ام اس یا به اختصار تحریک الکترونیکی عضلات سال های متمادی در درمان فیزیولوژیست و متخصصان استخوان همچنین توان درمانی

و فیزیوتراپی بسیار نقش موثری به همراه دارد

اما تنها تاثیراتش در این موارد درمانی نبودی بلکه از اصلی ترین خاصیت های این تکنولوژی است

دستگاه تحریکات الکتریکی عضلات در تمرینات ورزشکاران المپیک و حرفه ای ها آزمایش و مطالعه شده است اکنون با تلاش های فراوان

این تکنولوژی را برای تمرینات شخصی و اثر گذاری بیشتر روی عضله سازی و چربی سوزی  افراد ایجاد مینماید

این دستگاه با انتشار پالس های الکترونیکی قابل کنترل به بهبودی مفاصل و عدم تمرین زدگی عضلات کمک مینماید

آیا افراد کم توان یا ناتوان چه از نظر جسمانی و شرایط خاص میتوانند از این تمرینات EMS استفاده نمایند؟

یک بستگی دارد که شما از کدام نسل این دستگاه استفاده نمایید که به تفاوت های نسل اول و نسل جدید مورد استفاده در تهران فیت کلاب قرار میگیرد اشاره شده است

این دستگاه در نسل قدیم به افرادی که دچار بیماری های قلبی , بارداری , مشکلات گردش خون جدی و …

دلیلش هم این است که ارتعاش سیگنال قابل کنترل و تنظیم نیست

در نسل جدید بانام ویژن بادی در تهران فیت کلاب میتوانیم نواحی که متقاضی مورد اذیت قرارگیرد را قطع و یا پالس های بسیار ضعیف را آزاد میکنیم

بیماری های قلبی , صرع و ...

درمان پزشکی با EMS

مطالعاتی در باره ای ام اس یا ورزش اکترونیکی عضلات انجام شده.

حاکی از نتایج اعجاب انگیزی در بهبودی دردهای ناحیه کمر و پشت , مفصل های زانو , آرنج و کتف و …

پالس های الکترو مغناطیسی منجر به کاهش و جلوگیری از بی اختیاری ادرار همچنین تقویت عضله های لگن و نواحی که در نهایت تمریناتتان نمیتوانید

آن هارا تحریک کنید بدین وسیله به تقویت ماهیچه های تحلیل رفته کمک میکنید

چه بعد از عمل جراحی  یا عمل زایمان بی ضرر ترین و موثرترین تکنولوژی جهت ریکاوری بعداز این عمل محسوب میشود

آیا محدودیت یا ممنوعیتی برای استفاده از این دستگاه وجود دارد؟

قطعا مطالعات آزادی که در این رابطه انحام داده اید به این جمله برخورده اید که در برخی بیماری ها این دستگاه مضر است یا توصیه به فلان بیماران نمیشود.

اما تکنولوژی و دستگاه مورد استفاده در تهران فیت کلاب متفاوت است.

ممنوعیت های سایر

  • صرع یا تشنج
  • بیماری قلبی , باتری یا ضربان ساز مصنوعی
  • بارداری
  • پارکینسون ، اِم اِس
  • بیماری های حاد عفونی، باکتریایی و ویروسی
  • و …..

چرا در تهران فیت کلاب خبری از این محدودیت ها نیست؟

تهران فیت کلاب از تخصصی ترین باشگاه های ورزشی تمرینات EMS است دلیل این افتخار استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در این مجموعه است

همچنینی ما فضای حرفه ای و محیطی متشکل از پزشکین متخصص فیزیوتراپی , تناسب اندام و سلامت را درکنار مربیان متخصص در ای اِم اِس را به کارگرفته ایم تا نهایت استفاده از این تکنولوژی را برای

عزیزان و مراجعین به ارمغان بیاوریم .

اکنون دستگاه های بیسیم و بی همتای ویژن بادی با مانیتورینگ کاملا تخصصی در تهران فیت کلاب دردسترس شماست