لاغری با ای ام اس

EMS  (ای ام اس ) شبیه سازی الکترونیکی عضله ای میباشد که با ارسال پالس های الکترونیکی به عضله سازی و تحریک عضلات در حین تمرین های ورزشی کمک میکند ، این روند تنها با یک ایپد که در کنترل و دستان مربی شما هستش انجام میشود که با توجه به هر جلسه تمرینی مقدار و شدت پالس ها الکترویکی ممکن است تغییر پیدا کند .

در این شیوه تمرینی با پوشیدن یک لباس به نام ویژن بادی، ارسال جریان های الکتریکی برای انقباض و انبساط بیشتر از حد معمول برای عضلات شروع میشود. تمرین ای ام اس با اکتیو کردن همزمان تمامی عضلات بدن(پشت، پاها، دست ها شکم، و کفل) به وسیله جلیقه ای که بر تن میکنید باعث شکل گیری هر چه سریعتر این نقاط از بدن شما میشود.

دیگر نکته مهم تمرین  (ای ام اس) ذخیره کردن و صرفه جویی در زمان است.به طور  مثال، با ۲۰ دقیقه تمرینی که در تهران فیت کلاب انجام میدهد نتایجی که به دست میاورید ، ب ممکن است که در  تمرین های کلاسیک با صرف زمانی ۶ یا ۷ ساعت به سختی به دست  آید.

آیا محدودیت یا ممنوعیتی برای استفاده از این دستگاه وجود دارد؟

خیر ، شاید اولین سوالی که ذهن شما را مشغول کند این باشد که ایا این دستگاه محدودیت و یا ممنوعیتی دارد ؟ باید در جواب به شما بگویم که لباس ویژن بادی هیچ محدودیتی برای افراد مختلف ندارد و برای تمامی رشته های ورزشی کاربرد دارد.

مزایای تمرین با  ای ام اس

  • ذخیره سازی در وقت و زمان
  • صرفه جویی در هزینه
  • بدون نیاز به سیم و اتصال لباس به ایپد و بیسیم یودن آن
  • مناسب برای کسانی که دارای اسیب دیدگی مفصلی یا دارای کهولت سن هستند
  • بدون محدودیت و اجرای ازادنه هر گونه تمرین ورزشی در رشته های مخ

تمرینی بدون اسیب دیدگی

تمرینات ای ام اس رشد عضلات بدن را بدون هر بدون هر گونه فشار به مفاصل و تاندون ها امکان پذیر کرده ، حتی در حین هر گونه فعالیت دیگری دچار آسیب دیدگی شده باشید میتوانید همچنان  با ای ام اس به تمرین خود ادامه داده و از افت بدنی و امادگی جسمانی خود جلوگیری کنید.

کلام آخر

حالا که با ای ام اس و روش کار آن اشنا شده اید وقت ان است به صورت جدی تمرین و عضله سازی و یا روند لاغری خود را شروع کنید، زیرا شما میتوانید تنها ۲۰ دقیقه تمرین کردن به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید و از تناسب اندام خود لذت ببرید

برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه ها با شماره تلفن ۷۱۷۹۲-۰۲۱ در تماس باشید

 

نظر بدهید